Tvardkova 1191, 562 01 Ústí n/O

+420 792 306 052

oshuo@seznam.cz

1320395309/0600 Moneta Money Bank

ZASLOUŽILÍ HASIČI

Aktiv zasloužilých hasičů OSH Ústí nad Orlicí

Složení AZH Jméno Adresa Číslo tel. E-mail
vedoucí EVA FALTUSOVÁ Lanškroun, Českých bartří 514, 563 01 723 542 038 osh.uo@seznam.cz
člen Miloslav Bartoš Libecina 74, 566 01 724 087 440 hasicbartos@seznam.cz
člen Ing. Jan Borovský Dolní Třešňovec 160, 563 01 720 626 223 janborovsky@email.cz
člen Bohuslav Broulík Č.Třebová,U Stadionu 570, 560 02 724 223 710
člen Václav Lehký Nekoř 82, 561 63 736 248 674

 

Držitelé Titulu Zasloužilý hasič OSH Ústí nad Orlicí

Jméno SDH titul obdržel poznámka
Bajnar Jaroslav Lanškroun 1986 Zemřel 12/1999
Bartoš Miloslav Libecina 2009
Bednář Zdeněk Líšnice 2008
Beneš Ladislav Dolní Dobrouč 2015
Bezdíček Jaromír Hrušová 2011 Zemřel 07/2011
Borovský Jan Ing. Dolní Třešňovec 2007
Brokeš Miroslav Letohrad-Kunčice 2012
Broulík Bohuslav Vlčkov 2013
Černohous Jiří Orličky 1992 Zemřel 05/1996
Doležal Josef Sudslava 1999 Zemřel 12/2016
Dušek Emil Lanšperk 2002
Dušek Zdeněk Dolní Čermná 2005 Zemřel 08/2010
Dvořák Oldřich Žamberk 1991 Zemřel 05/1999
Dytrt Josef Žamberk 2008 Zemřel 10/2010
Faltejsek Josef Horní Dobrouč 2004
Faltus Josef Letohrad-Kunčice 2007 Zemřel 01/2014
Faltusová Eva Lanškroun 2009
Formánek Václav Dolní Třešňovec 2014
Hanzlíček Václav Výprachtice 2012
Hernych Milan Žamberk 2014
Hlávka Josef Oucmanice 2013
Hromádko Zdeněk Svařeň 2004 Zemřel 04/2016
Hynek Josef Líšnice 2003 Zemřel 08/2005
Chleboun Josef Horní Sloupnice 2006
Jaška Zdeněk JUDr. Žamberk 2006 Zemřel 03/2012
Jelen Ladislav IVECO V. Mýto 2012
Jiráska Jindřich Jablonné nad Orlicí 2009
Kadavý Jiří Vysoké Mýto 1992 Zemřel 04/2011
Kajzrlík Jan Újezd u Chocně 1992 Zemřel 06/2009
Kalous František Choceň 2003 Zemřel 12/2003
Kaška Jan Bystřec 2004 Zemřel 10/2008
Kazda Miroslav Bučina 2000 Zemřel 10/2010
Kočí Miroslav Ústí nad Orlicí 2001 Zemřel 09/2007
Konárek František Běstovice 2002 Zemřel 03/2012
Kozák František Lanškroun 2002 Zemřel 01/2017
Krejsa František Jehnědí 2001 Zemřel 04/2001
Křížová Hana Rybník 2006
Kubík František Choceň 2011
Kubík Jiří Hrušová 2015
Kubín Ladislav Bystřec 2010 Zemřel 01/2015
Kulhavý František Ústí nad Orlicí 2001 Zemřel 06/2008
Lásková Zdena Skořenice 2008
Lehký Václav Nekoř 2008
Mikulecký Josef Horní Sloupnice 2014
Motl Stanislav Ústí nad Orlicí 1999 Zemřel 04/2014
Müller Robert Vysoké Mýto 1994 Zemřel 07/2002
Novák Josef Běstovice 2004
Novotný Vojtěch Jehnědí 2005
Ondráček Václav IVECO V. Mýto 1995 Zemřel 02/2017
Paďourová Marta Mladkov 2010
Pávek Jiří Horní Sloupnice 2011
Pávek Miroslav Ústí nad Orlicí 1986 Zemřel 05/1996
Pavlišta Jiří Dolní Čermná 2015
Plch Josef Svatý Jiří 2012
Popelka Ladislav Bučina 2015
Prokopec Ladislav Dolní Dobrouč 2015
Rous František Černovír 2014
Ryšavý Jindřich Dolní Dobrouč 2017
Simon Jaroslav Jamné nad Orlicí 2006 Zemřel 09/2008
Skalický Jiří Orličky 2005
Skalický Karel Jablonné nad Orlicí 2006
Stejskal Josef Lichkov 2008
Suchomel Bohumil Zákopanka 1998 Zemřel 11/2011
Svoboda Ladislav Dolní Čermná 2000 Zemřel 01/2001
Sýkora Ladislav Letohrad-Kunčice 2017
Šilar Vojtěch Dolní Třešňovec 2007
Šisler Jan Horní Dobrouč 2007
Škeřík Josef Horní Sloupnice 2009  Zemřel 08/2017
Šmok Jiří Žamberk 2012
Štěpánek Jan Líšnice 2004 Zemřel 03/2007
Štorek Jaroslav Sudislav 1990 Zemřel 05/2001
Šulc Jan Líšnice 1995 Zemřel 08/2008
Trampota Josef Králíky 2002 Zemřel 04/2017
Uher Stanislav Bystřec 2014
Vaníček Josef Nekoř 2016
Vaníček Josef Jablonné nad Orlicí 2003 Zemřel 03/2011
Vašíček Jan Bystřec 2010
Zachař František Černovír 2010 Zemřel 02/2014
Zavřel Josef Vysoké Mýto 2007 Zemřel 03/2014

IMG_3005

poslední aktualizace : 16.8.2017 13:25