+420 792 306 052

oshuo@seznam.cz

1320395309/0600 Moneta Money Bank

Krajské kolo v požárním sportu 30. 7. 2016 SPŠCH Pardubice

V sobotu 30. 7. 2016 se v areálu Střední průmyslové školy chemické v Pardubicích uskutečnilo krajské kolo soutěže v požárním sportu družstev mužů a žen Pardubického kraje. OSH Ústí nad Orlicí mělo zastoupení 2 družstev žen – SDH Dolní Čermná a SDH Letohrad Kunčice a 2 družstev mužů – SDH Lukavice a SDH Voděrady, která si svou účast vybojovala na okresním kole v požárním sportu 11. 6. 2016 v Mladkově.

Po tradičních disciplínách byla dobrovolná – výstup na věž, které se v kategorii žen zúčastnily pouze 4 ženy a v kategorii mužů pouze 4 muži – zástupci SDH Lukavice.

V celkových výsledcích se našim reprezentantům dařilo a v obou kategoriích jsme měli zástupce na „bedně“. V kategorii mužů se družstvo SDH Lukavice umístilo na celkovém 3. místě (za vynikajícími týmy SDH Zbožnov a SDH Široký Důl). Ženskou kategorii ovládlo družstvo SDH Štěpánov (okres Chrudim), následované naším družstvem žen SDH Dolní Čermná. Výsledky jsou ke zhlédnutí zde.

Všem našim družstvům patří velké poděkování za důstojnou reprezentaci našeho okresu. I když to na postup na „republiku“ nestačilo, přesto jsou jejich výsledky vynikající. Poděkování patří též pořadatelům a všem rozhodčím.