+420 792 306 052

oshuo@seznam.cz

1320395309/0600 Moneta Money Bank

Okresní kolo v požárním sportu

V sobotu 11. června 2016 se na hasičském stadionu v Mladkově uskutečnilo okresní kolo v požárním sportu dospělých. Soutěže se zúčastnilo 5 družstev mužů a 5 družstev žen kategorie I., dále 3 družstva mužů a 2 družstva žen v kategorii II.

V běhu na 100 metrů překážek se přeborníkem okresu stal Josef Novák ze SDH Horní Čermná a přebornicí Markéta Lešikarová ze SDH Dolní Čermná. V kategorii mužů s přehledem zvítězilo družstvo SDH Lukavice, na druhém místě skončilo družstvo SDH Voděrady. Ženskou kategorii vyhrálo družstvo SDH Dolní Čermná, následované družstvem žen SDH Letohrad Kunčice. Tato čtyři družstva budou reprezentovat naše OSH na krajském kolo soutěže v požárním sportu 30. 7. 2016 v Pardubicích.

Věcné ceny do soutěže věnovala firma Dřevotvar Jablonné nad Orlicí, dále senátor ing. Petr Šilar a ing. Dalibor Zelený. Poděkování patří sponzorům, pořadatelům ze SDH Mladkov, rozhodčím i družstvům a jejich vedoucím.